
«ЛІСИ ДОНЕЧЧИНИ» — подарунок школярам до Дня довкілля
З метою екологічного виховання та підвищення екологічної культури підростаючого покоління на основі місцевого краєзнавчого матеріалу, напередодні Дня довкілля України департамент екології та природних ресурсів передав департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації 600 примірників науково-інформаційного довідника «ЛІСИ ДОНЕЧЧИНИ» для розповсюдження у мережі загальноосвітніх навчальних закладах області.
Книгу «ЛІСИ ДОНЕЧЧИНИ» видано у 2015 році; вона підготовлена провідними фахівцями галузі та інформує про сучасний стан лісів Донеччини. Розраховане на широке коло читачів, це видання має просвітницьке та навчальне цілеспрямування, покликане розвивати, програмні основи охорони, збереження, відтворення і збільшення лісових ресурсів нашого регіону.
Впевнені, що книга не тільки допоможе школярам отримати нові знання про унікальні та неповторні ліси Донецької області, але й сприятиме формуванню у них дбайливого ставлення, розуміння та любові до природи Донеччини


Міні-конспекти уроків до підручників 9 класу
Видавництво "Ранок" підготувала підбірку міні-конспектів до підручників 9 класу на новий 2017-2018 н. р.
За такими предметами як:
-
"Основи правознавства"(О.Є.Святокум)
-
"Українська література"(О.І.Борзенко);
-
"Українська мова" (О.П.Глазова);
-
"Українська мова" (М.І.Пентилюк);
-
"Литература" (Н.С.Популях);
-
"Історія України" (О.В.Гісем);
-
"Історія Всесвітня" (О.В.Гісем);
-
"Інформатика" (О.О.Бондаренко);
-
"Алгебра" (Н.С.Прокопенко);
-
"Геометрія" (А.П.Єршова);
-
"Географія" (Г.Д.Довгань);
-
"Хімія" (О.В.Григорович);
-
"Біологія" (К.М.Задорожний);
-
"Фізика" (В.Г.Бар'яхтар);
-
"Основи здоров'я " (О.В.Тагліна).
Ознайомитись з ними Ви зможете у нашій шкільній бібліотеці!

Це перше в Україні видання ключових праць відомого американського історика. Представлено практично увесь творчий доробок у газеті «День» і деякі статті з інших українських видань, які вже стали невід’ємним компонентом вітчизняної журналістики, політичної культури.
Це – аналітичний щоденник злетів і падінь, поразок і перемог молодої української держави. Наукова рецепція Голодомору Джеймса Мейса носить яскраво виражені ознаки пошуку суто політичних причин цього страхітливого явища. Лейтмотив книжки – конкретні питання політики, економіки, культури, своєрідна соціальна діагностика паталогій суспільства і держави, пошук оптимальних рішень універсального непроминального значення. Становлення громадянського суспільства, свобода слова, свобода особистості –– ці та багато інших актуальних питань розглядаються на основі гуманістичних світоглядних концепцій за допомогою широкого інтелектуального інструментарію, яким блискуче володів видатний американець з українським серцем.